تیر ۲۷, ۱۳۹۷

قیمت تور کیش

تور کیش ارزان را از ما بخواهید! 

تور کیش شامل چه چیزهایی است؟
سایت جامع گردشگری الیاد۲۴ به عنوان منبع اطلاعات جزیره کیش قصد دارد تا هتل های کیش شامل هتل های یک ستاره،دو ستاره ، سه ستاره ، چهار ستاره و پنج ستاره را در قالب تور کیش با نازل ترین قیمت ممکن در اختیار شما مسافران و گردشگران عزیز جزیره زیبای کیش قرار دهد. در ادامه به تشریح و پاسخ سوالات رایج مسافران پرداخته ایم.

قابل توجه گردشگران عزیز جزیره کیش که قصد رزرو تور کیش دارند!

تور کیش عموما شامل بلیط هواپیما  بصورت رفت و برگشت, اقامت در هتل , ترانسفر فرودگاهی , صبحانه به صورت بوفه و تخفیفات گردشگری می باشد. به صورت خاص برخی هتل ها تور را با نهار عرضه می کنند . برخی هتل ها نیز ترانسفر برگشت دارند.

آیا امکان کنسلی تور کیش وجود دارد ؟

اگر پرواز به صورت سیستمی باشد امکان کنسلی پرواز وجود دارد البته با اعمال درصد جریمه. اگر پرواز به صورت چارتر باشد امکان کنسلی وجود ندارد و پرواز سوخت کامل می شود. کنسلی هتل هم به شرط فروش مبلغ با درصد جریمه بازگردانده می شود.

چرا تور در جزیره کیش به صرفه تر است؟

زیرا در تور , پرواز به صورت چارتر و هتل ها به صورت گارانتی می باشد. در صورتی که اگر به صورت جداگانه اقدام به سفر نمایید باید هتل را با نرخ آزاد خریداری نمایید و اگر بلیط از فرودگاه خریداری شود بصورت نرخ مصوب محاسبه میشود که در این صورت نرخ تور کیش برای شما به صرفه نخواهد بود.

نرخ تور کیش برای رده های سنی مختلف چگونه است؟

تور کیش برای افراد بالا ی ۵ سال ،کامل محسوب می شود یعنی شامل پرواز و هتل میشود. برای افراد بین ۲ تا ۵ سال فقط هزینه پرواز محسوب می گردد. برای افراد زیر ۲ سال هزینه بین ۸۰/۰۰۰ تا ۱۰۰/۰۰۰ تومان به عنوان بیمه پرواز محاسبه میشود.

مدارک لازم جهت ثبت نام در تور جزیره کیش چیست؟

مدارک شامل اسامی (نام و نام خانوادگی به همراه پیشوند و پسوند در صورت وجود ) و شماره ملی

مدارک لازم جهت دریافت کارت پرواز در فرودگاه و پذیرش هتل چیست؟

همراه داشتن کارت ملی جهت دریافت کارت پرواز و شناسنامه جهت پذیرش هتل الزامی است

در صورت نداشتن محرمیت شرعی امکان پذیرش هتل وجود دارد؟

به هیچ عنوان امکان پذیرش هتل در صورت نداشتن محرمیت شرعی وجود ندارد. دقت شود محرمیت کلیه افراد نسبت به همدیگر در صورت اسکان در یک اتاق در هتل الزامی است. به عنوان مثال امکان اسکان ۲ زوج در یک اتاق وجود ندارد.

ساعت پذیرش و تخلیه هتل چگونه است؟ 

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و تخلیه اتاق ۱۲ می باشد و هتل هیچ گونه تعهدی در قبال واگذاری اتاق خارج از محدوده ذکر شده ندارد.

بادساگروپ

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ است.